Geri Dön
GündemAÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar...

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar...

AÖF sınav sonuçları öğrenciler tarafından bekleniyor. AÖF 2 ve 6. yarıyıl dersleri ara sınavları 10-12 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. 4.ve 8.yarıyıl dersleri ara sınavları ise 17-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Sınavların bitmesine az bir zaman kala sonuçlar merak ediliyor. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar...

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? sorusunun cevabı merak ediliyor. AÖF bahar dönemi ara sınavları online bir şekilde gerçekleştiriliyor. AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ise araştırılan konular arasında bulunuyor. İşte AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar...

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

10-12 Nisan tarihleri arasında AÖF 2 ve 6. yarıyıl dersleri için sınavlar gerçekleştirildi. 19 Nisan tarihinde ise 4.ve 8.yarıyıl dersleri ara sınavları sona erecek. Sınavların tamamlanmasından sonra AÖF sınav sonuçların açıklanması bekleniyor. Konu ile ilgili bir son dakika gelişmesi geldiği zaman detaylar haberde olacak.

 

Şehit Eren Bülbül’ün annesi: Harçlığı olmadığı için bana çiçek alamazdıTrabzon'un Maçka ilçesinde, 4 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül'ün (15) annesi Ayşe Bülbül, Anneler Günü'ne buruk giriyor. Oğlunun mezarı başında gözyaşı döken Ayşe Bülbül, "Eren'imin harçlığı olmadığı için bana Anneler Günü'nde çiçek alıp getiremezdi, ormandan açan çiçeklerden toplar getirirdi" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet