Geri Dön
GündemAÖF sınavları ne zaman? AÖF final sınavları çevrimiçi mi olacak?

AÖF sınavları ne zaman? AÖF final sınavları çevrimiçi mi olacak?

AÖF final sınavları için geri sayım başladı. Çevrimiçi gerçekleşen vize sınavlarının ardından final sınavları için de heyecan dorukta. Bahar Dönemi AÖF final sınavları için duyuru yayımlandı. Peki, AÖF final sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? İşte 2021 AÖF dönem sonu sınavlarının tarihleri.

AÖF sınavları ne zaman? AÖF final sınavları çevrimiçi mi olacak?

Açıköğretim Fakültesi İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu sınavları yaklaşırken AÖF'ten duyuru yayımlandı. Bu dönem de sınavlar çevrimiçi (Online) olarak gerçekleşecek. Sınav giriş bilgisi aosogrenci.anadolu.edu.tr adresinden yayımlanacak.

AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN?

AÖF sınavları tarihleri belli oldu. 2 ve 6. yarıyıl dersleri 29-30-31 Mayıs 2021 tarihinde. 2 ve 8 yarıyıl dersleri ise 5-6-7 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak.

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet