Geri Dön
GündemAÖF sonuçları açıklandı mı? 2018 AÖF'de yenilik! Bundan sonra...

AÖF sonuçları açıklandı mı? 2018 AÖF'de yenilik! Bundan sonra...

AÖF sonuçları için heyecanlı bekleyiş. 14-15 Nisan tarihlerinde AÖF sınavlarına katılan öğrenciler, AÖF sınav sonuçları için sabırsızlanıyor. Bahar Dönemi ara sınav sonuçlarının bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

AÖF sonuçları açıklandı mı? 2018 AÖF'de yenilik! Bundan sonra...

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi ara sınavlarının sonuçları için heyecan dorukta. Yüzbinlerce AÖF öğrencisi bu sonuçları bekliyor. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren on beş gün içerisinde adaylara duyuruluyor. Sınav sonuçları adreslere postalanmıyor. AÖF vize sonuçlarını kontrol etmek isteyen adaylar AÖF resmi internet sitesi üzerinden öğrenci girişi yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilecek.

DİKKAT!

Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim Sisteminde yer alan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrenciler, mezunlar ve öğrenci adaylarının yararlanacağı destek hizmetleri yenilendi.

AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN?

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.

Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır.