Geri Dön
GündemAÖF online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler AÖF sonuçlarında...

AÖF online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler AÖF sonuçlarında...

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Çevrimiçi (Online) ara sınavları devam ediyor. 10 Nisan'da başlayan AÖF sınavları 19 Nisan'da sona erecek. Online olarak yapılan sınavlarda 2 ve 6. yarıyıl derslerinden sorumlu olan öğrenciler 10-12 Nisan tarihleri arasında sınavlarını tamamladı. Peki, AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

AÖF online sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler AÖF sonuçlarında...

Açıköğretim Fakültesi ara sınavları için süreç devam ediyor. Bahar Dönemi ara sınavları online olarak gerçekleşiyor. 2 ve 6. yarıyıl derslerinden sorumlu öğrenciler 10 Nisan - 12 Nisan tarihleri arasında online sınava katıldılar.

AÖF ONLİNE SINAVLARI DEVAM EDİYOR

4 ve 8. yarıyıl derslerinden sorumlu olan öğrenciler 17 Nisan - 19 Nisan tarihleri arasında AÖF sınavlarına katılacaklar.

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF online sınavları 19 Nisan'da sona erecek. Güz dönemi final sınavları da online olarak yapılmıştı. Sınav sonuçları sınavların sona erdiği tarihten itibaren 4-5 gün sonra erişime açılmıştı. Bahar Dönemi ara sınavların da 19 Nisan tarihinden sonra bir hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Gökyüzünde 'Starlink' heyecanıBursa'nın İnegöl ilçesinde 21.30 ile 22.00 saatleri arasında gökyüzünde görülen ışıklı cisimler şaşkınlığa yol açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet