Geri Dön
GündemAÖF sonuçları için kritik günler... Yaz okulu sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF sonuçları için kritik günler... Yaz okulu sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖf yaz okulu online sınavları gece sona erdi. Sınavlar biter bitmez öğrenciler özellikle de mezun olmaya yakın adaylar sonuç tarihine kilitlendi. Herkesin dilinde aynı soru var: AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sonuçları için kritik günler... Yaz okulu sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF'te sonuç heyecanı... Yaz okulu sınavlarının sona ermesiyle birlikte öğrenciler sonuç tarihine odaklanmış durumda... Önceki online sınav sonuç tarihleri göze alındığında sonuçlar her an açıklanabilir... İşte detaylar...

AÖF YAZ OKULU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF yaz okulu online sonuç tarihi hakkında üniversiteden yapılmış bir açıklama yok. Bir önceski sınavın sonuçları 2 gün sonra açıklanmıştı. Bu süre baz alındığında sonuçların en geç 11 Eylül'de açıklanması bekleniyor.

AÖF DUYURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

YAZ OKULUNA KİMLER GİREBİLİR?

1- Yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenileten-yeniletmeyen, yarı yıl fark etmeksizin tüm Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Fakültelerin öğrencileri kayıt yaptırabilir.
2- Öğrenciler, üst yarıyıl ya da alt yarıyıllardan hiç almadıkları dersleri yaz okulunda alabilir. Tüm bu koşullarda yaz okulunda en fazla 5 ders seçebilirler.
3- Öğrenim gördüğü programda FF harf notlu dersi/dersleri olan öğrenci yaz okulunda bu dersi/dersleri alabilir.
4- Genel Not Ortalaması (GNO) 2,00’ın altında olan öğrenciler, koşullu geçtikleri dersleri yani CD, DC ve DD harf notu aldıkları ders/dersleri yaz okulunda alabilir.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yorgun mermiyle ölen Emir Yuşa'nın ailesi savcılığa ifade verdiTrabzon’da, fındık bahçesinde başına yorgun mermi isabet etmesiyle hayatını kaybeden Emir Yuşa Atıcı’nın (15) ailesi, şüpheliye teslim olması için çağrıda bulundu. Oğlunun ölümünün üzerinden 48 gün geçtiğini söyleyen Mustafa Atıcı, “Yapan kendini biliyordur. Nasıl bu vicdanla nefes alıyor? Gelsin, teslim olsun. Cezasını çekmesini istiyoruz” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler