Geri Dön
GündemAÖF sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman belli olacak?

AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman belli olacak?

AÖF Yaz okulu sınavı sonuçları için sabırsızlık devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu uygulanan AÖF Yaz okulu sınavı ardından öğrenciler AÖF sonuçları için arayışa geçti. AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman belli olacak? soruları peş peşe geldi. Peki Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi konuya ilişkin duyuru yayımladı mı?

AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman belli olacak?

2021 Yılının AÖF Yaz okulu sınavı tamamlandı. AÖF sonuçları için heyecan başladı. AÖF Yaz okulu sınavı başarı puanlarını öpğrenmek isteyen öğrenciler, sonuçları açıklanacağı tarihi bilmek istiyor. Peki Anadolu Üniversitesi AÖF Yaz okulu sınavı için sonuç tarihi paylaştı mı?

AÖF YAZ OKULU SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF Yaz okulu sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Konuya ilişkin resmi bir açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır.

Başarı notu alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler