Geri Dön

AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi yapılacak? AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı için geri sayım başladı. 28 Temmuz'da biten kayıt işlemlerinin ardından öğrenciler sınav tarihini bekliyor. Peki, AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi olacak yoksa online platformda mı yapılacak?

AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi yapılacak? AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

AÖF yaz okulu sınavını bekleyen öğrencielr sınavın elektronik ortamda yapılıp yapılmayacağını araştırıyor. Açıköğretim Fakültesi'nden konu ile ilgili duyuru yapıldı mı?

YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

Yaz okulu sınavları 5 Eylül 2020 tarihinde pandemi şartlarının elvermesi durumunda yüz yüze yapılacaktır. Aksi bir durumda sınav çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Bakan Selçuk yüz yüze eğitim öncesi velilere seslendiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilkokul birinci sınıf velilerinin, öğrencilerin okuma yazma öğrenimi endişelerine ilişkin, "Bütün dünya için zor bir zaman. Bundan dolayı da zor zamanda bu tür bir işin üstesinden gelmek, her işte olduğu gibi avantajı ve dezavantajı, fırsatı ve krizi içinde barındırır. Emin olun çocukların okuma yazma öğrenmesi şu veya bu şekilde bizim rahatlıkla halledebileceğimiz bir konu" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber