Geri Dön

MEB AÖL 2. dönem sonu sınav giriş yerleri açıklandı! AÖL sınav giriş belgesi sorgulama ekranı

AÖL 2. dönem sonu sınav giriş yerleri açıklandı. Lise eğitimine açıktan devam eden adayları yakından ilgilendiren AÖL 2. dönem sonu sınav giriş yerlerini görüntülemek isteyen adaylar http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifresi ile sorgulanabilecek. Peki AÖL 2. dönem sonu sınavları hangi tarihlerde gerçekleştirilecek?İşte AÖL sınav sonuç belgesi sorgulama ekranı...

MEB AÖL 2. dönem sonu sınav giriş yerleri açıklandı! AÖL sınav giriş belgesi sorgulama ekranı

Lise eğitimine açıktan devam eden adayların yakından takip ettiği AÖL sınav giriş belgeleri yayımlandı mı sorusu adaylar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Çeşitli nedenler ile Lise eğitimini gerçekleştirmeyen ya da yarıda bırakan adaylar hem Lise eğitimlerini tamamlamak bir yandan da çalışma hayatını sürdürmeyi devam ettirebiliyor. AÖL 2. dönem sonu sınavlarının yaklaştığı süreçte adaylar sınava girecekleri bina ve salonların yer aldığı bilgileri içeren belgelerin yayımlanıp yayımlanmadığı sorusuna yanıt arıyor.

AÖL SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL 2. DÖNEM SONU SINAVLARI NE ZAMAN?

AÖL 2. dönem sonu sınavları 25-26 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek

AÖL 2. DÖNEM SONU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL 2. dönem sonu sınav sonuçlarının 17 Ağustos tarihinde adayların erişimine sunulması bekleniyor.

MEB AÖL 2. dönem sonu sınav giriş yerleri açıklandı AÖL sınav giriş belgesi sorgulama ekranı

Faz 3 gönüllü aşılamalarında ikinci merkez Kocaeli olduÇin'de geliştirilen aşının geçtiğimiz hafta Türkiye'de başlayan Faz 3 klinik araştırmalarında gönüllü uygulamaları için ikinci merkez, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi oldu. İlk olarak geçtiğimiz hafta Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlanan gönüllü aşılamalarında, şimdiye dek 23 sağlık çalışanının aşılaması tamamlandı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde de ilk olarak yüksek risk grubundaki gönüllü sağlık çalışanları aşılanacak, merkezde günde 10 gönüllüye aşı yapılması planlanıyor. Demirören Haber Ajansı merkezde ilk gönüllüye yapılan aşılamayı yerinde görüntüledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber