Geri Dön

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise sonuçları tarihi belirlendi mi?

Açıköğretim Lisesi 2. dönem sınavlarının ilk iki oturumu bugün uygulandı. Üçüncü oturumu ise yarın uygulanacak olan AÖL sınavlarının sonuçları ne zaman açıklanacak merak konusu oldu. Açıköğretim Lisesi öğrencilerinin sabırsızlıkla beklediği açık lise sonuçları için tarih MEB tarafından duyuruldu mu?

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise sonuçları tarihi belirlendi mi?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan AÖL sınavları için heyecan devam ediyor. Bugün başlayan Açıköğretim Lisesi sınavları yarın da devam edecek. Uzun zamandır AÖL sınavları için heyecanlanan öğrenciler, sınavlarına katılım sağlamaya başladı. Öğrencilerin en çok merak ettiği soru ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı oldu. Peki Milli Eğitim Bakanlığı, AÖL sınav sonuçları tarihine dair duyuru yayımladı mı?

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz duyurulmadı. Açık lise sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih yayımlandığında haberimizin içeriğinden bilgi alabilirsiniz.

AÖL 3. OTURUM SINAVI SAAT KAÇTA?

Açıköğretim Lisesi'nin 2. dönem sınavlarının üçüncü oturumu 26 TEMMUZ PAZAR günü saat 09.30'da uygulanacak.

Berat Albayrak açıkladı: Ekonomide milli bağımsızlığın bir bedeli varBakan Albayrak, "Ekonomide MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIN bir bedeli var. Bizim ecdadımız bu bedeli canı pahasına SAYISIZ kere ÖDEDİ. Sıra bizde! Biz BUGÜN bağımsızlık mücadelesinde taşın altına elimizi değil, YÜREĞİMİZİ koyuyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber