Geri Dön

AÖL sınav tarihleri açıklandı! Açık lise (AÖL) sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak 2021, online mı?

AÖL sınav tarihleri ile ilgili yeni gelişme gündeme geldi . 5-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖL sınavları koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açık Öğretim Okulları sınavları ile ilgili açıklama yaptı. Peki AÖL sınavları ne zaman yapılacak 2021? AÖL kayıt yenileme tarihleri belli oldu mu?

AÖL sınav tarihleri açıklandı! Açık lise (AÖL) sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak 2021, online mı?

AÖL sınavları koronavirüsten dolayı ertelenmişti. Açık lisede okuyan öğrenciler ertelenen sınavların yapılacağı tarihi merak ediyorlar.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Açık Öğretim Okulları sınavlarının yapılacağı tarihi açıkladı. Peki 2021 AÖL sınavları ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Açık Öğretim Okulları sınavlarımızı çevrim içi ortamda gerçekleştireceğiz. 1. Dönem sınavları 25 Şubat 2021’de, 2. Dönem sınavları 25 Mart’ta başlayacak." ifadelerini kullandı.

AÖL KAYIT YENİLEME TARİHLERİ AÇIKLANDI MI?

MEB yaptığı açıklamada, ‘2020 / 2. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belirlenerek en kısa sürede paylaşılacaktır. Açık Öğretim Lisesi ile ilgili tüm bildirimler için web sitemizi takip etmeniz önemle rica olunur. Resmi kaynaklar haricinde yapılan bilgi ve belge paylaşımlarına itibar etmeyiniz!’ ifadeleri kullanlıdı.

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet