Geri Dön
GündemAÖL sınavları ne zaman, hangi tarihte? Açık Öğretim Lisesi 2021 sınav tarihleri

AÖL sınavları ne zaman, hangi tarihte? Açık Öğretim Lisesi 2021 sınav tarihleri

AÖL 2021 sınav takvimi daha önceden yayınlanmıştı. Yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin sona ermesinin ardından öğrenciler AÖL sınav tarihlerini de araştırmaya başladı. Peki, AÖL 1. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte AÖL sınav takvimi.

AÖL sınavları ne zaman, hangi tarihte? Açık Öğretim Lisesi 2021 sınav tarihleri

Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri belli oldu mu? Öğrenciler kayıt işlemlerini 22 Ekim itibariyle tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan sınav takvimine göre AÖL 1. dönem sınavları Aralık ayında yapılacak.

AÖL SINAV TARİHLERİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan sınav takvimine göre Açık Öğretim Otaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim imam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi - 1. Dönem Sınavı 4-5 Aralık 2021 tarihinde yapılacak.

Sınav tarihleri ile ilgili güncel bir duyuru yayınlanmadı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
En acı tesadüf! Ölen kişinin annesi olduğunu öğrendiAksaray'da torununa bakmak için kızı Pınar Kaya’nın evine giderken kamyonun çarptığı Arife Demir (57), yaşamını yitirdi. Bu sırada diğer çocuğunu okula götüren Pınar Kaya, kaza yerinden geçerken ölen kişinin annesi olduğunu öğrenince sinir krizi geçirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler