Geri Dön
GündemApartmanlara tek tek girip bebek arabalarını yakıyor

Apartmanlara tek tek girip bebek arabalarını yakıyor

Boluda'da, apartmanların giriş katında bulunan 3 bebek arabasını yaktığı iddia edilen Z.Y. gözaltına alındı. İfadesi alınan Z.Y., alkolün etkisiyle ne yaptığını bilmediğini söyledi.

Apartmanlara tek tek girip bebek arabalarını yakıyor

Bolu Gölyüzü Mahallesi'nde geçen hafta 3 apartmanın giriş katlarındaki bebek arabalarının yakıldığı ihbarı üzerine Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, şüphelinin Z.Y. (40) olduğunu belirledi. İfadesi alınan Z.Y., alkolün etkisiyle ne yaptığını bilmediğini söyledi.

Z.Y. hakkında 'mala zarar verme' suçundan soruşturma açıldı. Z.Y.'nin hakaret, hırsızlık, yaralama gibi 10 farklı suç kaydı olduğu,

 'Güveni kötüye kullanma' suçundan hakkında yakalama kararı bulunduğu belirlendi. Z.Y.'nin emniyetteki sorgusu sürüyor.

Apartmanlara tek tek girip bebek arabalarını yakıyor

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Bolu'da, apartmanların giriş katında bulunan 3 bebek arabasını yaktığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra 'Güveni kötüye kullanma' suçundan arandığı tespit edilen Z.Y. adliyeye sevk edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy görüşmesi başladıCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'a gelen Ukrayna lideriyle Huber Köşkü'nde kiritik bir görüşme gerçekleştiriyor. Randevuda, ikili ilişkilerin yanı sıra Ukrayna'nın doğu sınırındaki yüksek tansiyonun da ele alınması bekleniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet