Geri Dön
GündemAra tatil ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak?

Ara tatil ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak?

2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde yarıyıl tatili 4 Şubat tarihinde sona erdi. Tatilin sona ermesinin ardından gözler ikinci ara tatil ne zaman sorusuna çevrildi. Peki İkinci ara tatil ne zaman, hangi tarihte? Okullar hangi tarihte kapanacak, karneler ne zaman alınacak?

Ara tatil ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak?

4 Şubat tarihinde sona eren yarıyıl tatilinin ardından gözler ikinci ara tatilin yapılacağı tarihe çevrildi. MEB tarafından bu yıl ilk kez uygulanmaya başlanan ara tatil uygulamasında ilk ara tatil Kasım ayında gerçekleştirildi. Yarıyıl tatilinin sona ermesinin ardından gözler ikinci ara tatilin yapılacağı tarihlere çevrildi. Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren ikinci ara tatil ne zaman sorusunun yanıtı MEB tarafından açıklandı.

İKİNCİ ARA TATİL NE ZAMAN, OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında ikinci ara tatil verilecek (Hafta sonu tatilleri ile birlikte 9 gün) 13 Nisan'da başlayacak ikinci dönemin ikinci yarısı ise 19 Haziran’da tamamlanarak 11 haftalık yaz tatiline girilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tekirdağ’da dünyanın en tehlikeli ve pahalı maddesi kaliforniyum ele geçirildiTekirdağ’da jandarmanın düzenlediği operasyonda tarihi Tevrat, çeşitli objelerle birlikte dünyanın en pahalı maddelerinden biri olan ve altın aramada da kullanılan kaliforniyum olduğu değerlendirilen kimyasal madde ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler