Geri Dön

Araca malzeme yüklerken ölümden döndü! 'Beni de biçecekti'

İstanbul Beyoğlu’nda, şirket aracına malzeme yükleyen şahıs, bir kamyonetin açık olan bagaj kapağına çarpmasıyla ölümden döndü. Kazayı ucuz atlatan adam "Biraz daha yol kenarında olsaydım, beni de biçecekti" dedi.

Araca malzeme yüklerken ölümden döndü! 'Beni de biçecekti'

Olay, Karaköy'de dün saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, elektrik malzemeleri satışı yapılan firmada çalışan Ahmet Karagöz, şirket aracına malzeme yüklediği sırada ölümden döndü. Karagöz, malzemeyi bagaja yerleştirdiği sırada, sokağa hızla giren bir kamyonet, hafif ticari aracın bagaj kapağına vurdu.

Çarpmanın etkisiyle esneyen kapak, Ahmet Karagöz'ün sırtına çarptı. Karagöz'ün şans eseri ucuz atlattığı kaza anı çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde, kapağı açık olan aracın bagajına malzeme yerleştirilmesi sırasında bir kamyonetin bagaj kapağına vurması ve kapağın Ahmet Karagöz'ün sırtına çarpması görülüyor.

"YOL KENARINDA OLSAYDIM BENİ DE BİÇECEKTİ"

Kazayı hafif sıyrıklarla atlattığını belirten Ahmet Karagöz, "Akşam saatlerinde arabamızı buraya çektik, mal yüklüyorduk. Benim arkam dönüktü. Araç arkadan hızlı bir şekilde geldi, durmadan bagaj kapağına vurdu. O vurmanın hızıyla beni hiç fark etmedi. Kapak arkama düşünce kafamı dönüp arkaya çevirdim, bagaja vurmuş. Bagaj koptu, maddi hasarlı kaza oldu. Bende şükür bir şey yok. Biraz daha yol kenarında olsaydım, beni de biçecekti. Çünkü hızlı bir şekilde geliyordu. Gazı kesmeden, bodoslama girdi. Burası ara bir sokak olduğu için hızlı bir şekilde gelinmez." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Hayatımızı ortaya koyuyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam – Çerkeş Tüneli Açılış Töreni'ne canlı bağlantı ile katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "Bir zamanlar kurduğumuz köprüleri gösterip 'buradan koyun sürüleri mi geçireceksiniz?' diye dalga geçiyorlardı. Fakat bu eserler tamamlanıp hizmete açıldığında ilk ve en çok böyle diyenlerin oralardan istifade ettiklerini gördük." dedi. Erdoğan açıklamalarında beka vurgusu yaparken, "Ülkemizin bütünlüğü, milletimizin birliği, devletimizin bekası söz konusu olduğunda gerekiyorsa hayatımızı ortaya koyuyoruz." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet