Geri Dön
GündemArda ile Omuz Omuza sezon finali yapıyor! Konuk Doğa Rutkay...

Arda ile Omuz Omuza sezon finali yapıyor! Konuk Doğa Rutkay...

Arda ile Omuz Omuza pazar günü yayınlanacak olan 27. bölümü ile sezon finali yapacak. Arda'nın bu haftaki konuğu ise Doğa Rutkay olacak. İkili birbirlerini görmeden yemek yapmaya çalışacak.

Arda ile Omuz Omuza sezon finali yapıyor! Konuk Doğa Rutkay...

16 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan Arda İle Omuz Omuza'nın 27. bölüm konuğu Doğa Rutkay oluyor!

"Arda ile Omuz Omuza"nın bu haftaki konuğu: Doğa Rutkay.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümüyle Kanal D’de ekrana geliyor.

İkili birbirlerini görmeden yemek yapmaya çalışacak. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Doğa Rutkay eğlenceli bir mutfak macerasına imza atacak.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza sezon finali pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de!

ARDA İLE OMUZ OMUZA SEZON FİNALİ FRAGMANI

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler