Geri Dön

Arda ile Omuz Omuza'nın yeni konuğu Selin Şekerci! Selin Şekerci kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Arda ile Omuz Omuza 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Arda ile Omuz Omuza'nın bu hafta konuğu oyuncu Selin Şekerci oluyor. Arda ile Omuz Omuza izleyicileri Selin Şekerci'nin kim olduğunu ve hangi dizilerde oynadığını merak ediyor. Peki Arda ile Omuz Omuza hangi gün yayınlanacak? Arda ile Omuz Omuza'nın konuşu Selin Şekerci kimdir?

Arda ile Omuz Omuza'nın yeni konuğu Selin Şekerci! Selin Şekerci kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Arda Türkmen güzel oyuncu Selin Şekerci'yi konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Selin Şekerci, "Elmalı Açık Tart" yapmaya çalışacak.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program "Arda ile Omuz Omuza" pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

1 Haziran 1989'da İzmir'de doğan Selin Şekerci, oyuncu. Babası Arap, annesi Azeri asıllıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer aldı. İzmir'de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra İstanbul'a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı.

Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırmıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır.2012 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizinde Irmak karakterini canlandırmıştır.2014 yazı itibarı ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015'te başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 8 Temmuz 2016'da başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2 Mart 2017'de başlayan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmaktadır.

SELİN ŞEKERCİ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Arda ile Omuz Omuzanın yeni konuğu Selin Şekerci Selin Şekerci kimdir, hangi dizilerde oynadı

 

 

Sadece ismi okunan kısa süreliğine içeriye girebiliyor!Corona virüs önlemleri kapsamında ziyaretçi girişine kapatılan Tarihi Kapalıçarşı'da bazı esnaf ve çalışanlar kısa süreli işlerini halletmek için kontrolü olarak içeriye alınıyor. İçeriye girmek için Kapalıçarşı'nın Kılıççılar kapısı önünde bekleyen kalabalık, sosyal mesafe kuralına uymadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber