Geri Dön
GündemArefe günü bankalar ve Ptt açık mı?

Arefe günü bankalar ve Ptt açık mı?

2018 Kurban Bayramı'nın arefe günü yarın. Merakla araştırılan konular arasında ise arefe gününde bankalar açık mı sorusu yer alıyor. İşte Kurban Bayramı'nın arefe günü hakkında merak edilen bilgiler haberimizde...

Arefe günü bankalar ve Ptt açık mı?

Milyonlarca vatandaş Kurban Bayramı'nın arefe gününde bankalar açık mı? sorusunu merak ediyor. 2018 Kurban Bayramı arefe gününde bankalar, hasteneler açık mı?

AREFE GÜNÜ BANKALAR AÇIK MI?

Kurban Bayramı arefe gününde bankada işlem yapacak olan vatandaşlar için 12.30'a kadar işlem sağlanabilecek. 20 Ağustos 2018 Pazartesi günü saat 12.30'dan sonra tüm bankalar tatile girecek. Bayram sonuna kadar işlem yapılamayacak.

Banklara gibi PTT’ler de Arefe günü öğlen saatlerine kadar işlemlerini gerçekleştirebilecek. Saat 12:30’dan itibaren kapatılan PTT’ler bir sonraki pazartesi gününe kadar işlem yapmayacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sultangazi'de dehşet! Rakip marketçinin kafasına silah dayadıSultangazi'de, akraba olan iki market sahibi arasında başlayan müşteri kapma tartışması kavgaya dönüştü. Marketçinin biri, başına silah dayadığı diğer marketçiyi darbetti. Yaşanan dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner