Geri Dön
GündemKargolar bugün saat kaça kadar açık? Bayramda kargolar çalışacak mı?

Kargolar bugün saat kaça kadar açık? Bayramda kargolar çalışacak mı?

Mübarek Kurban Bayramı için geri sayım sürerken kargo şubelerinde işlemleri olan ve kargo bekleyen vatandaşlar kargo şubeleri bugün saat kaça kadar açık ve bayramda kargolar dağıtıma devam edecek mi sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. e-Ticaret sitelerinden yapılan alışveriş oranlarının her geçen gün artmasına ek olarak bayram günlerinde kargo dağıtım hizmetlerinde yoğunluk nedeniyle aksamalar yaşanıyor. Peki Kargolar bugün saat kaça kadar açık olacak, Bayramda kargolar çalışıyor mu?

Kargolar bugün saat kaça kadar açık? Bayramda kargolar çalışacak mı?

Arefe günü kargo şubeleri açık mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kargo şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar Kargo şubeleri bugün açık mı, kaça kadar hizmet verecek sorularına yanıt aramayı sürdürüyor. Ürün taşımacılığında olmazsa olmazlar arasında yer alan kargo şubeleri bayrama sayılı saatler kala birçok hediyeyi vatandaşlar ile buluşturmaya devam ediyor. Peki arefe günü kargoo şubeleri açık mı?

AREFE GÜNÜ KARGO ŞUBELERİ AÇIK MI?

Arefe günü bazı kargo şubeleri yarım gün mesai yaparken bazı kargo şubeleri ise tam gün mesai yaparak hizmet vermeye devam edecek.

BAYRAMDA KARGO ŞUBELERİ AÇIK MI?

Bayramda kargo şubeleri açık olmayacak. Bayram günlerinin resmi tatil olması nedeniyle Krago şubeleri kapalı olacak

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

PTT kargo kaçta açılır?

PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Yurtiçi kargo kaça kadar çalışıyor?

Yurtiçi Kargo hafta içi 09.00 - 18.00 arası hizmet veriyor. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00 - 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet verimiyor.

MNG kargo kaça kadar açık?

MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası hizmet veriyor. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında hizmet veren MNG, Pazar günü kapalıdır.

SÜRAT kargo çalışma saatleri

Doğu illerinde çalışma saatleri hafta içi: 08:30 – 18:00Batı illerinde çalışma saatleri hafta içi: 09:00 – 18:30

Sürat Kargo pazar günleri tüm Türkiye’de kapalı. Cumartesi günleri ise bölgeye göre çalışma saatleri değişiklik gösteriyor. Doğu illerinde cumartesi çalışma saatleri: 08:30 – 14:00, Batı illerinde cumartesi çalışma saatleri 09:00 – 14:30.

Aras kargo kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Aras Kargo hafta içi her gün sabah 08.30’da çalışmaya başlıyor ve 18.00’a kadar çalışmasını sürdürür. Hafta sonu ise cumartesi günleri 08.30’dan 13.00’a kadar hizmet veriyor, Pazar günleri hizmet vermiyor.

UPS kargo hafta sonu açık mı?

UPS Kargo hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası hizmet veriyor. Cumartesi günleri 09.00’dan 15.00’e kadar çalışan kargo, Pazar günleri ise hizmet vermiyor.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler