Geri Dön
GündemArif Güloğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Arif Güloğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandı. Bir süredir ekranda olmayan ve tedavi gören oyuncuya destek mesajları yağarken Güloğlu hakkındaki bilgiler merak edilmeye başlandı. Peki, Arif Güloğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Arif Güloğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Çok Güzel Hareketler 2 çaylak oyuncusu Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandığını duyurdu. Bu üzücü haber sonrası genç oyuncuya sosyal medyadan destek yağdı. Ünlü oyuncunun hakkındaki bilgileri merak edenler "Arif Güloğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?" sorusunu sormaya başladı.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1.73 boyunda, 69 kiloda ve başak burcudur. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti.

Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

Sele kapılan Kader o anları anlattı!Van'ın Başkale ilçesi Esenyamaç Mahallesi'ni etkileyen sağanak, sele neden oldu. Kaybolan kardeşi Mustafa'yı (10) ararken sel sularına kapılan Kader Yurtseven (23), mahalledeki Emine Sıcak (45) tarafından son anda kurtarıldı. Yurtseven, hala olayın şokunu yaşadığını anlatırken, selde 10 büyükbaş hayvan öldü, bazı ev ve ahırlarda da hasar meydana geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet