Geri Dön

Arka Sokaklar 534. bölüm fragmanı! Ekip Zeliş'i kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Arka Sokaklar'ın 534. bölümünde neler olacak? Tarık, Zeliş'i eve kapatıyor. Ekip Zeliş'i kurtarmak için operasyon hazırlığına giriyor. İşte Arka Sokaklar 534. bölüm fragmanları...

Arka Sokaklar 534. bölüm fragmanı! Ekip Zeliş'i kurtarabilecek mi?

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Arka Sokaklar bu hafta yine çok heyecanlı. Kanal D'nin uzun soluklu dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mesut yaşadıklarına dayanamayıp intihar edeceği sırada silah tutukluluk yapar. Tam Akif’in silahını aldığı sırada teröristler gelir ve Mesut ikisini de vurur. Bu sırada Cemaller çatışmaya devam ederken, Hamza kaçar. Mesut ise, hem psikolojik hem de fiziksel olarak kötü durumdadır.

Mesut ve Cemal ruhen yıkık olsalar da artık İstanbul’dalardır. Mesut, Selin’i ziyarete gider. Selin, Mesut’ta bir tuhaflık olduğunu fark eder.

Tarık, Zeliha’yı eve kapatmış, psikolojik baskı yapmaya devam etmektedir. Genç kızın dengesi iyice alt üst olmuş, yaşadıklarının şokundadır.

Pınar’ın ikiz bebekleriyle ilgili sıkıntıları vardır. Bebeklerden birinin sağlık açısından alınması gereklidir; ancak, Pınar istemez.

ARKA SOKAKLAR 534. BÖLÜM FRAGMANI - 2

ARKA SOKAKLAR 534. BÖLÜM FRAGMANI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet