Geri Dön

Arka Sokaklar 538. son bölüm kesintisiz izle! Arka Sokaklar 539. bölüm fragmanı

Kanal D ekranında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar 538. son bölüm ile ekrana geldi. Rıza Baba ve ekibi bu kez köylülüleri öldürüp küçük ve büyükbaş hayvanları çalan seri katilin peşine düştü. Bir taraftan Zeliş'in belalısı Tarık'ı yakalamak için harekete geçen ekip Zeliş'ten aldığı bilgiler doğrultusunda adımlarını attı. Arka Sokaklar ekrana gelen son bölüm ardından 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Arka Sokaklar 538. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı...

Arka Sokaklar 538. son bölüm kesintisiz izle! Arka Sokaklar 539. bölüm fragmanı

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar 538. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamları Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Arka Sokaklar'da ekip Tarık'ın peşine düşer. Tarık hakkındaki soruşturma derinleştikçe ne kadar tehlikeli bir insan olduğu ortaya çıkar. Terör bağlantıları olan Tarık'ı yakalamak için çalışmalarını sürdüren ekip bir taraftan da Zeliş'ten bu konuda yardım almaktadır. Bu kez Tarık'ın tehditlerini boyun eğmeyen Zeliş, Tarık'tan aldığı bilgiyi Rıza Baba ve ekip ile paylaşır.

Tarık, Zeliş'e güvenmediği için sonuç Hüsnü Komiser'in yaralı halde Tarık'ın eline düşmesi ile sonuçlanmıştır.

 ARKA SOKAKLAR 538. SON BÖLÜM İZLE

ARKA SOKAKLAR 539. BÖLÜM FRAGMANI

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet