Geri Dön
GündemArka Sokaklar 543. son bölüm izle! Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Arka Sokaklar 543. son bölüm izle! Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Arka Sokaklar 543. bölüm dün akşam ekrana geldi. Arka Sokaklar son bölümde ekip, organize çete liderini yakalamak için tehlikeli mahalleye operasyon düzenledi. Engin Müdür kötü sürpriz yaşarken Ezgi'ye açılan soruşturma zor saatler yaşattı. Şimdi yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor.

Arka Sokaklar 543. son bölüm izle! Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Arka Sokaklar 543. bölüm dün Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenirken dizinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 544. bölümde eğlenceli anlar yaşanırken Hüsnü'nün başına ise beklenmedik şeyler geliyor.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Arka Sokaklar son bölümde ekip, organize çete liderini yakalamak için tehlikeli mahalleye operasyon düzenledi. Engin Müdür kötü sürpriz yaşarken Ezgi'ye açılan soruşturma zor saatler yaşattı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 3 yaşındaCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde iletişim seferberliği yürüttüklerini belirterek, "Türkiye'nin başarı hikayesini, tezlerini anlatmak için iletişimin tüm araç ve yöntemleriyle, geniş katılımlı ve çok paydaşlı bir süreç yönetiyoruz." ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet