Geri Dön
GündemArka Sokaklar son bölüm izle | Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar son bölüm izle | Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 543. bölüm yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünde Ezgi komiserin suçsuzluğu anlaşıldı mı? Her hafta heyecanla izlenilen Arka Sokaklar 544. yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son bölümünü kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm izleme linki haberimizde...

Arka Sokaklar son bölüm izle | Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Arka Sokaklar 543. bölümüyle yayınlandı. Arka Sokaklar 544. yeni bölümü 28 Şubat 2020 Cuma günü ekrana gelecek. Peki yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar 544. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ezgi, Müsteşar Kemal’in öldürülmesine neden olmak ve katilleriyle işbirliği yapmak gibi ağır suçlamalarla zan altında kalmıştır. Başta Cemal olmak üzere, ekibimiz Ezgi’nin durumundan dolayı fazlasıyla gergindir. Rıza bu işin çözülmesi için güvendiği bir avukatı devreye sokar. Dosyaya artık avukat Nedim Adalı bakacaktır. Ekip bu isimle ilk kez tanışıyor olsa da, Mesut için yeni bir karşılaşma olmaz. Nedim, mümkün olduğunca Mesut ile göz teması bile kurmamaya çalışır.

Narkotik şubede görev yapmakta olan polis memuru Cumhur Varoş karanlık bir mahallede kurşunların hedefi olur. Narkotikten sorumlu İl Emn. Müd. Yrd. Aydın Öncel, Engin müdürden destek ister. Ekip, adı Mükerrem olan uyuşturucu satıcısından şüphelenilir. Adamı gözaltına almak isterler. Engin önderliğinde ekibimiz mahallede adeta savaş çıkarır. Mükerrem sorguya götürülür. Suçlamaları reddeder. O sırada Cumhur’un eski ekibinden başka bir narkotik polisinin daha öldürüldüğü haberi gelir. Mükerrem gerçekten suçsuz mudur ? Cumhurların ekibi eskiden dört kişidir. İkisi öldürülür. Diğer iki kişi Barış ve Yasin’i koruma altına alınmak istenir. Barış’ın evinin bir polise göre fazlasıyla lüks oluşu ekibimizin dikkatini çeker.

Ezgi komiserin suçsuzluğu anlaşılacak mı? Av. Nedim Adalı’nın Mesut ile tanışıklığı nerden? Aralarında ne geçti? Narkotik Şubedeki polis cinayetlerinin perde arkasındaki isim kim?

ARKA SOKAKLAR 544. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet