Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 4. bölüm fragmanı heyecan dolu!

Arkadaşlar İyidir ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Show Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Arkadaşlar İyidir yayınlandığı ilk günden bu yana soluk soluğa izleniyor. Arkadaşlar İyidir son yayınlanan 4. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor...

Arkadaşlar İyidir 4. bölüm fragmanı heyecan dolu!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Ece Dizdar gibi genç yeteneklerin yanı sıra Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, gibi usta isimlerde dizinin kadrosunda yer alıyor. Pazar akşamları ekrana gelen yeni dizi Arkadaşlar İyidir 4. bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde...

ARKADAŞLAR İYİDİR GENEL HİKAYE

Arkadaşlar İyidir’in genel hikayesi ise Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı’yla karşılaşır.

ARKADAŞLAR İYİDİR 4. BÖLÜM FRAGMANI

Seda ve Gizem, bir araya geldikleri ilk andan itibaren eski günlerdeki gibi birbirlerine bağlanırlar. Ancak kısa süre sonra gruptaki dengeler değişmeye başlar. Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişin hayaletleriyle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının o kadar da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. Artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmişlerdir. Hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?

Mankenler, Kapadokya'ya hayran kaldıKapadokya Fashion Week'e katılmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen mankenler gezdikleri bölgeye hayran kaldıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber