Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Arkadaşlar İyidir 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen ilgiyle izlenen dizi Arkadaşlar İyidir de bu hafta Eren ve Seda arasında aşk yaşandığına dair dedikodular yayılıyor. Arkadaşlar İyidir Pazar akşamı ekrana geliyor.

Arkadaşlar İyidir 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını O3 medya'nın üstlendiği başrollerinde Aslı Melisa Uzun, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Su Kutlu, ve İdris Nebi Taşkın gibi genç yeteneklerin yer aldığı Arkadaşlar İyidir 5. yeni bölüm fragmanı ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Arkadaşlar İyidir 5. bölüm'de Eren ve Seda arasında yaşanılanların okulda yayılması Seda'yı etkileyecek mi? Eren'in söyledikleri karşısında yıkılan Seda soluğu Gizem'in yanında alacaktır. Öte Yandan Merve Yunus'a olan aşkını her defasında dile getirmeye çalışsada Yunus'un Seda'ya olan aşkı bu ilişkinin filizlenmesine izin vermeyecek gibi duruyor. Arkadaşlar İyidir 5. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Eren'in kardeşinin reklamlarda oynaması, Eren'i çılgına çevirir. Bunu televizyonlarda gören babası Hayri ise eve geri döner. Eren babası Hayri'yi evde görünce çocukluk kabuslarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kalır.
Öte yandan Seda babasını Yasemin'le sarılırken görür ve dünyalar başına yıkılır. Gizem ise Yasemin'in oğulları Alkın için düzenledikleri doğum günü partisinde garsonluk yapar ve gizlice Salih'in fotoğraflarını çeker. Bu sırada Yunus'un babası rahatsızlanmıştır ve bu yüzden Yunus memlekete dönmek zorunda kalır. Bu olanlardan kaçmak isteyen Seda ise Yunus'u yalnız bırakmak istemez ve onunla birlikte İzmir'e gider. Yunus'u burada şoke olacağı bir sürpriz beklemektedir.

ARKADAŞLAR İYİDİR 5. BÖLÜM FRAGMANI

Merve ise hipodromda tanıştığı Eren'in arkadaşı Arda'yla arayı iyice ısıtır. Eren, eve dönen babasını uzaklaştırmakla uğraşırken, canı bir de Seda'nın Yunus'la birlikte gitmesine sıkılır. Gizem ise Seda'yı gerçekleri annesi Ayşe'ye anlatması için ikna etmeye çalışır.
Babasına toplu bir miktar para verip göndermeye ikna ettiğini sanan Eren, eve döndüğünde babasını tekrar görünce öfkeden çılgına döner ve sert bir kavgaya tutuşurlar. Evi terk edeceği esnada, annesinin arkasından çevirdiği işleri anlatır ve kapıyı vurup çıkar. Bu sırada Seda, Eren'i arar ve yanına gider. Eren, Seda ile dertleşirken kendini onunla öpüşürken bulur

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 15 Temmuz paylaşımıEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla videolu mesaj yayımladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber