Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 7. bölümde Eren ve Gizem duygusal anlar!

Pazar akşamları ekrana gelen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan Arkadaşlar İyidir yeni bölümde Eren ve Gizem arasında duygusal anlar yaşanıyor. Merve ise annesi ile gittiği yemekte erkek arkadaşını garson olarak görüyor. Arkadaşlar İyidir heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar günü ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Arkadaşlar İyidir 7. bölümde Eren ve Gizem duygusal anlar!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisinin başrollerinde İdris Nebi Taşkın, Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu yer alıyor. Pazar akşamları ekrana gelen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir'de bu hafta heyecan dozu yüksek sahneler yaşanacak. Eren ve Gizem arasında yaşanan romantik anlar çok uzun sürmeyecek. Candan teyzesini yerde baygın halde gören Seda büyük bir korkuya kapılacaktır. Öte yandan Eren'in babası kötü bir halde eve gelince ailesi ve gizem büyük şaşkınlık yaşayacaklardır.

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Arkadaşlar İyidir”in 5. son bölümünde; Eren ve Seda arasındaki yakınlaşma bütün dengeleri bozar. Merve ve Yunus’u ise büyük hayal kırıklıkları beklemektedir. Salih, Ayşe’ye gerçeği anlatmakta tereddüt ederken, Hayri, Sema’nın hiç beklemediği bir şey yapacaktır. Seda, Gizem’den şüphelenmeye başlar. Gizem’in tekrar hayatlarına girmesiyle işler karışmaya başlamıştır. Salih’in büyük sırrı şimdi de Candan’ın eline geçmiştir. Yunus için düzenlenen doğum günü partisi herkesi bir araya getirir ama gece sürpriz bir şekilde sonlanacaktır.

ARKADAŞLAR İYİDİR 7. BÖLÜM FRAGMANI

Bakan Dönmez: "Türkiye'nin enerjisi darbelere hiçbir zaman geçit vermeyecek"Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yılı nedeniyle bakanlık binasına 'Türkiyenin Enerjisi Darbelere Geçit Vermez' sloganıyla ışıklı bir animasyon yansıtıldığını belirterek, "Ne 15 Temmuz'u ne de o gece yitirdiğimiz canlarımızı hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. Nerede olursak olalım; zaman, mekân fark etmez Türkiye'nin enerjisi darbelere hiçbir zaman geçit vermeyecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber