Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Pazar akşamları ekrana gelen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eren ve Gizem arasında yeni bir ilişkinin temellerinin atıldığı Arkadaşlar İyidir 8. yeni bölümde Merve annesine karşı geliyor. Arkadaşlar İyidir heyecan dozu yüksek yeni bölüm fragmanı ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisisinin başrollerinde Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkın, Su Kutlu, Akın Aknözü yer alıyor. Arkadaşlar İyidir u hafta ekrana gelecek yeni bölümde olayların ardı arkası kesilmiyor. Eren ve Gizem arasında yeni bir aşkın ilk sinyalleri verilirken Arkadaşlar İyidir 7. bölümde Seda Gizem'i ziyarete geldiğinde karşılaştığı manzara karşısında şoke oluyor.

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

“Arkadaşlar İyidir”in 6. bölümünde; Yunus’un doğum günü partisi hiç beklenmedik bir şekilde sonlanır. Yunus, Eren’le Seda arasında yaşananları öğrenmiş ve çok sinirlenmiştir. Eren’e yumruk atmak bile onu sakinleştiremez. Merve, partide yaşananlardan sonra Yunus’la arasında bir şey olamayacağını net olarak anlamıştır üstelik Arda’nın yanında olmaktan da yavaş yavaş hoşlanmaya başlamıştır. ,

ARKADAŞLAR İYİDİR 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Seda ve Gizem, geceyi birlikte geçirmeyi planlarken, Gizem’e gelen bir telefonla her şey alt üst olur. Gizem, Candan’ın yanına gider ancak hiç beklenmedik bir şekilde kendisini kapının önünde bulur. Artık kalacak yeri yoktur. Candan, Salih’ten para sızdırmak için bildiklerini Ayşe’ye söylemekle tehdit ederken Hayri de Ahmet’in Sema’ya evlenme teklifi ettiğini öğrenmiş ve çok şaşırmıştır. Eren ise, Tarık’la birlikte çıktığı yolculukta, kim olduğunu sorgulayacak, hayata ve aşka farklı bir gözle bakmaya başlayacaktır.

Van Gölü'nde 1 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı!Van'da, 6 gün önce içinde yaklaşık 60 kaçak göçmenin bulunduğu teknenin battığı belirtilen bölgede arama çalışmaları sürüyor. Ekipler, yabancı uyruklu olduğu belirtilen 1 kişinin daha cansız bedenine ulaştı. Böylece gölde yapılan aramalarda bulunan ceset sayısı 7'e çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber