Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanında büyük tehlike! - İzle

Arkadaşlar İyidir dizisi soluk soluğa izleyeceğiniz yeni bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Günler öncesinde yayına giren Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanında Eren ve Gizem arasında tehlikeli bir yakınlaşma başlıyor. Bu yakınlaşma Eren'i derinden etkiliyor. İşte Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanında büyük tehlike! - İzle

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisinin başrollerinde Su Kutlu, İdris Nebi Taşkın, Aslı Melisa Uzun, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu yer alıyor. Pazar akşamları ekrana gelen gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir'de bu hafta Gizem ve Eren arasında yeni başalayacak olan arkadaşlık Gizem'in sinsi planları yüzünden ilk başta alt üst olacak. Merve Yunus aşkından vazgeçip yeni bir aşka yelken açmanın planlarını yapıyor.

Arkadaşlar İyidir 8. yeni bölüm fragmanı ile 16 Ekim Pazar ekrana geliyor.

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARKADAŞLAR İYİDİR 7. SON BÖLÜM ÖZETİ

Arkadaşlar İyidir”in 7. bölümünde; Hayri’nin dayak yemesiyle birlikte Eren’in hayatı alt üst olur ve evde bir süre ona bakmak zorunda kalır. Olayı öğrenen herkes Eren’in evine geçmiş olsun demeye gelince, Eren’in nerede yaşadığı ortaya çıkar. Yunus ve Eren barışır. Eren bir yandan Hayri’yle uğraşırken bir yandan da onu kimin dövdürdüğünü bulmaya çalışır.

ARKADAŞLAR İYİDİR 8. BÖLÜM FRAGMANI

Gizem ve Eren arasında henüz adı konulmamış bir yakınlaşma başlamıştır. Yunus, hediyelerini almak için Seda’ya gider. Merve, annesiyle birlikte yemeğe çıkar ama restoranda Arda’nın da servise yardım ettiğini görünce çok gerilir.

Merve’yle Arda restoranda karşı karşıya gelir ama birilerinin onları izlediğinden habersizdirler. Ayşe, Salih’ten şüphelenmiştir, onu takip etmeye başlar. Bu sırada Candan da Salih’e şantaj yapmaya devam etmektedir. Seda’nın Candan’ı baygın bulmasıyla Gizem annesini kurtarıp toparlamak için tekrar devreye girer ancak Candan onu görmek bile istememektedir.

ARKADAŞLAR İYİDİR DİZİ KONUSU

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille anlatan Show TV'nin sevilen dizisi "Arkadaşlar İyidir"in yedinci bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği "Arkadaşlar İyidir"in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş, senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

Başrollerini; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Emre Karayel'in paylaştığı "Arkadaşlar İyidir"in zengin oyuncu kadrosunda;Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve usta oyuncu Ahmet Mekin rol alıyor.

Milliyet'te Gündem (2 Temmuz 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber