Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Show TV ekranında yayınlanan gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Arkadaşlar İyidir dizisinde Eren ve Gizem arasında romantik anlar yaşanmaya devam edecek. Merve ise Yunus aşkından vazgeçip yeni bir aşka yelken açacak. Arkadaşlar İyidir Pazar akşamı Show TV'de...

Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in 8. yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Arkadaşlar İyidir 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Emre Karayel'in paylaştığı Arkadaşlar İyidir yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de.

ARKADAŞLAR İYİDİR 8. BÖLÜM FRAGMANIARKADAŞLAR İYİDİR 7. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

“Arkadaşlar İyidir”in 7. bölümünde; Hayri’nin dayak yemesiyle birlikte Eren’in hayatı alt üst olur ve evde bir süre ona bakmak zorunda kalır. Olayı öğrenen herkes Eren’in evine geçmiş olsun demeye gelince, Eren’in nerede yaşadığı ortaya çıkar. Yunus ve Eren barışır. Eren bir yandan Hayri’yle uğraşırken bir yandan da onu kimin dövdürdüğünü bulmaya çalışır. Gizem ve Eren arasında henüz adı konulmamış bir yakınlaşma başlamıştır.

Yunus, hediyelerini almak için Seda’ya gider. Merve, annesiyle birlikte yemeğe çıkar ama restoranda Arda’nın da servise yardım ettiğini görünce çok gerilir. Merve’yle Arda restoranda karşı karşıya gelir ama birilerinin onları izlediğinden habersizdirler.

Ayşe, Salih’ten şüphelenmiştir, onu takip etmeye başlar. Bu sırada Candan da Salih’e şantaj yapmaya devam etmektedir. Seda’nın Candan’ı baygın bulmasıyla Gizem annesini kurtarıp toparlamak için tekrar devreye girer ancak Candan onu görmek bile istememektedir.

Fuat Oktay'dan Neşet Ertaş paylaşımıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 25 Eylül 2012'de vefat eden sanatçı Neşet Ertaş'ı rahmetle andı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber