Geri Dön

Arkadaşlar İyidir 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arkadaşlar İyidir 8. son bölümünde heyecan doruktaydı. Gizem ve Eren arasında henüz adı konulmamış bir yakınlaşma başladı. Arkadaşlar İyidir 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu ise merak konusu...

Arkadaşlar İyidir 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği "Arkadaşlar İyidir"in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş, senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

Başrollerini; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu ve Emre Karayel'in paylaştığı "Arkadaşlar İyidir"in zengin oyuncu kadrosunda;Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve usta oyuncu Ahmet Mekin rol alıyor.

"Arkadaşlar İyidir" yeni bölümü ile dün akşam saat 20.00'de Show TV'deydi.

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayri’nin dayak yemesiyle birlikte Eren’in hayatı alt üst olur ve evde bir süre ona bakmak zorunda kalır. Olayı öğrenen herkes Eren’in evine geçmiş olsun demeye gelince, Eren’in nerede yaşadığı ortaya çıkar. Yunus ve Eren barışır. Eren bir yandan Hayri’yle uğraşırken bir yandan da onu kimin dövdürdüğünü bulmaya çalışır. Gizem ve Eren arasında henüz adı konulmamış bir yakınlaşma başlamıştır. Yunus, hediyelerini almak için Seda’ya gider. Merve, annesiyle birlikte yemeğe çıkar ama restoranda Arda’nın da servise yardım ettiğini görünce çok gerilir. Merve’yle Arda restoranda karşı karşıya gelir ama birilerinin onları izlediğinden habersizdirler. Ayşe, Salih’ten şüphelenmiştir, onu takip etmeye başlar. Bu sırada Candan da Salih’e şantaj yapmaya devam etmektedir. Seda’nın Candan’ı baygın bulmasıyla Gizem annesini kurtarıp toparlamak için tekrar devreye girer ancak Candan onu görmek bile istememektedir.

İzmir'de kaçak kazı faciası: 2 ölüSon dakika haberine göre, İzmir'in Selçuk ilçesinde, kaçak kazı için girdikleri kuyuda zehirlenerek hayatını kaybeden 2 kişinin kimlikleri tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber