Geri Dön

ASDEP başvuru sonuçları açıklandı mı?

2020 ASDEP başvuruları 6 Aralık'ta son buldu. Başvuruların üzerinden bir buçuk ay geçerken sonuçlar hala açıklanmış değil. 4000 kişi sözlü sınava girecek ve adaylar başvuru sonuçlarını artık merak ediyor. Peki, ASDEP başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap aradı. Peki herhangi bir açıklama var mı?

ASDEP başvuru sonuçları açıklandı mı?

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatında Aile Sosyal Destek Personeli Pozisyonu için sözleşmeli personel alacak. Başvurular 27 Kasım - 6 Aralık tarihinde gerçekleşti. Başvuruların üzerinden 46 gün geçti ve sonuç tarihine olan beklenti gitgide artıyor. Şu sıralar başvuru yapan adaylar "ASDEP başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevaoo arıyor.

ASDEP SÖZLÜ SINAV NE ZAMAN?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözlü sınavın net tarihine ilişkin henüz açıklama yapmadı. Sınav, sözlü olarak uygulanacak olup, değerlendirme 100 tam puan üzerinden yapılacak. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile sınav tarihi ve yeri, Bakanlık web sayfasında (www.ailevecalisma.gov.tr ve/veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb) ayrıca ilan edilecek.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber