Geri Dön
GündemAskerlik uzayacak mı? 2020 askerlik ertelendi mi, asker sevk tarihleri ne zaman?

Askerlik uzayacak mı? 2020 askerlik ertelendi mi, asker sevk tarihleri ne zaman?

Kasım celbi ne zaman? Milli Savunma Bakanlığı (MSB) askerlik sevk işlemleri için son dakika açıklaması yaptı. Binlerce asker adayının merakla araştırdığı konuya MSB'den yanıt gecikmedi. Peki, askerlik ertelendi mi? Askerlik sevk işlemleri ne zaman?

Askerlik uzayacak mı? 2020 askerlik ertelendi mi, asker sevk tarihleri ne zaman?

Askerlik sevk tarihleri ertelendi mi? MSB, 23 - 25 Kasım 2020 tarihinde sevke tabii olan asker adaylarını ilgilendiren duyuruyu https://asal.msb.gov.tr/ adresinden erişime açtı. 'Askerlik erteleniyor mu?' sorgusu da böylelikle yanıt bulmuş oldu. Askerlik sevk işlemleri ne zaman yapılacak? İşte, ayrıntılar...

ASKERLİK UZAYACAK MI?

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklama tüm askere gidecekleri ilgilendiriyor. MSB'nin sitesinde yer alan duyuruda; ''Askerlik görevlerini yapmak üzere 23-25 Kasım 2020 tarihlerinde sevke tabi olan yükümlülerin sevkleri 22-24 Aralık 2020 tarihine ertelenmiştir.'' ifadelerine yer verildi.

Askerlik uzayacak mı 2020 askerlik ertelendi mi, asker sevk tarihleri ne zaman
TERHİSLER ERTELENDİ Mİ?

Diğer yandan güvenlik kaynakları ise terhislerin ertelenmesinin şu an için söz konusu olmadığını, 19-21 Kasım'da sevke tabi olan bedelli askerlerin sevklerinin ertelenmediğini bildirdi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Meral Akşener: Cumhurbaşkanı adayı değilim, Başbakanlığa talibimMillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılırken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den önemli bir açıklama geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanı adayı değilim. Başbakanlığa talibim' dedi. Kazanacak bir adayla seçime gireceklerini belirten Akşener, HDP'ye bakış açısını da açıkladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler