Geri Dön
GündemATA AÖF sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

ATA AÖF sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

ATA AÖF online final sınavı 24 Haziran'da sona erdi. 15-24 Haziran tarihlerinde gerçekleşen sınavın ardından şimdi sonuç tarihi merak ediliyor. Peki, ATA AÖF sonuçları açıklandı mı?

ATA AÖF sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Koronavirüs nedeniyle açıköğretim sınavları online olarak gerçekleşiyor. Son olarak ATA AÖF final sınavı 15-24 Haziran tarihlerinde online olarak gerçekleşti. Dün sona eren sınavların ardından sonuçlar gündem olurken 'ATA AÖF sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?' sorusu sorulmaya başlandı.

ATA AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ATA AÖF 'Online Final Sınavı ile İlgili Bilgilendirme Metni'nde yer alan tarihe göre sonuçlar 25 Haziran tarihinde açıklanacak. Fakat metinde sonuçların açıklanacağı saat belirtilmedi. Sonuçlar açıklandığında https://www.ataaof.edu.tr/ adresindenden notlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

Ormana götürdü benzinle yaktı! Gülerek izlediTekirdağ'da kendisini aldatan 13 yıllık eşi tarafından götürüldüğü ormanlık alanda önce dövülüp ardından üzerine benzin dökülerek ateşe verilen Ayşe Aydın, 2,5 ay süren yaşam mücadelesinden zaferle çıktı. Hastaneden taburcu edilen 29 yaşındaki Aydın, yaşadığı korkunç anları, "Çok bağırdım. 'Yanıyorum' dedim. Güldü, haykırdı. 'Sen nasıl yanıyorsun?' dedi. Sigara içti, ben yanana kadar. 'Çocukları da yakacağım' dedi. Sonra 'Öldü' diyerek bıraktı, gitti" diyerek anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet