Geri Dön
GündemAUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? Bütünleme sonuçları ne zaman açıklanır?

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? Bütünleme sonuçları ne zaman açıklanır?

AUZEF öğrencileri geçen hafta sonu sınava girdiler. Sınavda ter döken öğrenciler sınav biter bitmez sonuç tarihini araştırmaya başladılar. Sınavın üzerinden 3 gün geçerken sonuç tarihi sorgulaması gittikçe artıyor. İşte konuya dair bilgiler...

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? Bütünleme sonuçları ne zaman açıklanır?

 

AUZEF sonuçları açıklandı mı? Binlerce İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi öğrencisi bu soruya yanıt bulmaya çalışıyor. Sınav 15-16 Şubat tarihlerinde gerçekleşirken her geçen gün aramalar hızlanıyor. Peki, AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? Bütünleme sonuçları ne zaman açıklanır?

AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AUZEF sonuçları hakkında İstanbul Üniversitesi'nden yapılan herhangi bir açıklama henüz yok. Sonuçlar genellikle 10-15 gün içerisinde açıklanıyor.

AUZEF HAKKINDA

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açıköğretim ve uzaktan öğretim programlarının faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren uzaktan öğretim, 2011 yılından itibaren de açıköğretim kapsamında programlara öğrenci kabul eden AUZEF, bu yönüyle Türkiye’deki tek açık ve uzaktan öğretim hizmeti veren fakültedir.

2018 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 22 Lisans, 20 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 29’ü Açıköğretim, 18’i AUZEF’e bağlı Uzaktan Öğretim, 2’si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Öğretim programıdır.

AUZEF tüm öğrencilerine dünyanın her yerinde, internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

“Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında, yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler lisans veya ön lisans açıköğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirler.

AUZEF Mobil uygulamasıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak, öğrencilerimiz ders materyallerine erişim sağlayabilirler.

Adıyaman'da korkutan yangınAdıyaman'da tarlada başlayıp evlere sıçrayan yangın, vatandaşlar ve itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet