Geri Dön
Gündemİstanbul Üniversitesi tarafından AUZEF sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

İstanbul Üniversitesi tarafından AUZEF sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

AUZEF bahar dönemi ara sınavları 24 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Sınavın üzerinden 1 gün geçerken sıklıkla "AUZEF sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorusuna yanıt aranıyor. İşte ayrıntılar...

İstanbul Üniversitesi tarafından AUZEF sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi ara sınavları dün itibarıyla sona erdi. Binlerce kişinin gözü kulağı sonuçlara çevrilmiş durumda... Net tarih konusunda bilgi almak isteyenler "AUZEF sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.

AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AUZEF sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair İstanbul Üniversitesi tarafından bir açıklama henüz yok. Bir önceki sınavlar 7 Şubat'ta sona ermiş sonuçlar ise 13 Şubat'ta açıklanmıştı. Şimdi gözler 11 Mayıs tarihine çevrilmiş durumda...

Sınav sonuçları açıklandığında http://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile görüntüleyebilirsiniz.

Meteoroloji'den flaş 3 saat uyarısı! İri taneli dolu yağışı başladıMeteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'un bazı ilçelerinde gök gürültülü sağanak yağış başladı. Silivri'de iri taneli dolu yağış devam ederken Tekirdağ'da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların önümüzdeki 3 saat süreci açıklandı. Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara çevrelerinde önümüzdeki 4 saat boyunca kuvvetli sağanak beklendiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet