Geri Dön
GündemAvcılar'da salıncakta sıkışarak mahsur kalan çocuğu itfaiye kurtardı

Avcılar'da salıncakta sıkışarak mahsur kalan çocuğu itfaiye kurtardı

İstanbul Avcılar’daki parka annesi ve kardeşi ile gelen küçük kız, sallanmak üzere bindiği salıncakta sıkışınca itfaiye ekipleri tarafından kurtardı.

Avcılar'da salıncakta sıkışarak mahsur kalan çocuğu itfaiye kurtardı

Merkez Mahallesi Bülent Ecevit Parkı'nda bulunan oyun grubuna annesi ve kardeşi ile gelen bir kız çocuğu demir salıncağa bindi. Saat 22.30 sıralarında bir süre sallanan kız inmek istedi. Ancak, annesi ve çevredekilerin tüm çabasına rağmen küçük kız salıncaktan çıkarılamadı.

Bunun üzerine itfaiyeden yardım istendi. Kısa sürede gelen itfaiye ekibi ellerindeki takım aletleri ile iki kişilik demir salıncakta sıkışan kızı kurtarmak için çaba harcamaya başladı. Salıncaktaki kızın ön tarafındaki parça, görevliler tarafından kısa sürede sökülürken, annesi oldukça korkan kızının yanından bir an olsun ayrılmadı. Çevredekilerin ilgi ile izlediği salıncaktaki kurtarma operasyonu sonunda küçük kız sıkıştığı yerden çıkarılırken, annesine ve yanlarına gelen babasına sarıldı.

İtfaiye erleri söktükleri parçayı yerine takarak uzaklaştı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ankara'da refüje çarpan otomobilin sürücüsü hayatını kaybettiAnkara'nın Keçiören ilçesinde, yoldan çıkarak refüje, ardından da savrularak uyarı levhasına çarpan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler