Geri Dön
GündemAVM’de 5’inci intihar

AVM’de 5’inci intihar

Şişli Büyükdere Caddesi’ndeki Cevahir AVM’ye gelen genç kadın, 5’inci kata çıkarak korkulukların yanı başında, bir restorana ait masaya oturdu. Kola ve salata siparişi veren genç kadın, bir süre oturduktan sonra korkuluklara çıkarak 5’inci kattan aşağıya atladı. Zemine düşen genç kadın hemen hastaneye kaldırıldı.

AVM’de 5’inci intihar

Olay yerinde incelemelerde bulunan polis, genç kadından geriye kalan, oturduğu masada bıraktığı kol çantasını ve hırkasını incelemeye aldı. Almanya Köln doğumlu olan Harika Çağla Demir’in neden intihar ettiğiyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım servesine kaldırılan Demir, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Bu ilk değil!

Cevahir’de güvenlik artacak

Cevahir Alışveriş Merkezi’ni daha önce 3.5 yaşındaki Aynur Özbaş, merdivenlerin başındaki boşluktan düşerek hayatını kaybetmişti. Aynı alışveriş merkezinde 16 yaşındaki Burak Hacıkasımoğlu ise üçüncü kattaki yürüyen merdivenlerin korkuluklarına oturmaya çalışırken dengesini kaybedip zemin kata düşerek hayatını kaybetmişti.

Geçen yıl ise psikolojik sorunları olduğu belirtilen 33 yaşındaki Ü.B intihar etmişti. En son 21 Temmuz’da 31 yaşındaki A.A. altıncı kattan atlayarak yaşamını yitirmişti. Dünkü intihar girişiminin ardından AVM yetkilileri halihazırda daha önce yaşanan intihar olayları nedeniyle güvenlik tedbirlerinin artırılmasına yönelik çalışmalarının olduğunu ve bu yöndeki girişimlerinin devam ettiğini söyledi.

Elazığ'daki trafik kazaları MOBESE'deElazığ'da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet