Geri Dön
GündemAVM'ler ne zaman açılacak?

AVM'ler ne zaman açılacak?

Corona virüsü nedeniyle önlemler gitgide artırılırken son olarak 31 il için sokağa çıkma yasağı gelmişti. Yasaklar kapsamında birçok mekan ve AVM'ler kapalı... Şimdi başta AVM'deki iş yeri sahipleri ve vatandaşlar AVM'ler ne zaman açılacak? sorusuna cevap arıyor.

AVM'ler ne zaman açılacak?

 

AVM'ler ne zaman açılacak? Hem iş yeri sahipleri hem de vatandaşlar bu soruya cevap arıyor. Corona virüs nedeniyle uzun bir zamandır kapalı olan mekanların açılış tarihi her geçen gün daha da araştırılıyor.

AVM'LER NE ZAMAN AÇILACAK?

AVM ve mekanların ne zaman açılacağı konusunda İçişleri Bakanlığı tarafından henüz resmi bir açıklama yok. Önümüzdeki günlerde konuya ilişkin bir açıklama yapılması bekleniyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler