Geri Dön

Ayça Ayşin Turan kaç yaşında?

Ayça Ayşin Turan, Hakan: Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy ile başrolleri paylaşıyor. Birçok dizide rol alan Ayça Ayşin Turan, oyunculuk kariyerinin yanı sıra geçtiğimiz yıl bir sunuculuk deneyimi yaşamıştı. Peki Ayça Ayşin Turan kimdir?

Ayça Ayşin Turan kaç yaşında?

Ayça Ayşin Turan, Hakan: Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy ile birlikte başrol oynuyor. Dizinin 14 Aralık tarihinde Netflix'te yayınlanmaya başlaması ile birlikte dizinin 4. bölümünde yaşanan sevişme sahneleri çok konuşuldu. Konu ile ilgili açıklama yapan Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan'ın işini çok profesyonel yapan biri olduğu için bu sahnelerde zorlanmadıklarını açıladı. Peki Ayça Ayşin Turan kimdir?

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan (d. 25 Ekim 1992, İstanbul) Türk dizi ve film oyuncusudur.

Ayça Ayşin Turan, dünyayı 25 Ekim 1992'de İstanbul'da açtı. Erken yaşından itibaren oyuncuya olan özel ilgisi onu popüler Türkiye dizisine götürdü. O şimdi bir öğrencidir. Ayça Ayşin Turan, 2011 yılında çıkan ve 2011 yılında çıkan Türk Dinle Sevgili dizisinde Gülfem rolüyle ünlüydü. 2013 yılında Karagül serisinde büyük sanatçı Özcan Deniz'in de dahil olduğu ünlü Türk aktörlerle tanıştı ve seyircinin favorisi oldu.

FİLMOGRAFİ

2016- Sevimli Tehlike (Zeliş)
2013- Şefkat Tepe (Merve)
2013- Dinle Sevgili (Gülfem)
2014- Karagül (Ada)
2014- Sungurlar (Merve)
2016- Altınsoylar (Burcu Günebakan)
2017- Meryem (Meryem Akça Sargun)
2017- Altın Kelebek Ödülleri (Sunucu)
2018- The Protector (Leyla)

Elindeki tabancayla kendisini yaraladı! Kurşun, çenesinden girdi, alnından çıktı!Beyoğlu'nda kaldığı otel odasında elindeki tabancanın patlaması sonucu başından yaralanan kişi lobiye inerek yardım istedi. Mermi çekirdeğinin çene altından girip alnından çıkması sonrası ağır yaralan kişi yürüyerek bindiği sedye ile ambulansa taşındı. Hastanede tedavi altına alınan kişinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet