Geri Dön

Aykut Enişte filminin konusu nedir? Aykut Enişte filminde kimler oynuyor? Film ne zaman vizyona girdi?

Aykut Enişte filmi bu akşam Star TV'de ekrana gelecek. Onur Bilgetay'ın yönettiği Aykut Enişte filminin konusu nedir? Aykut Enişte oyuncuları kimler? Bir damat ve iki ailenin ekrana geleceği Aykut Enişte filmi ne zaman vizyona girdi?

Aykut Enişte filminin konusu nedir? Aykut Enişte filminde kimler oynuyor? Film ne zaman vizyona girdi?

2019 Yılında vizyona giren Aykut Enişte filmikomedi türünde. Aykut Enişte filminin konusu, Aile özlemi çeken ve yalnızlıktan bunalmış olan Aykut, evlenip yuva kurmak istemektedir. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeyi planlayan Aykut’u hiç ummadığı bir durum beklemektedir. Düğüne bir hafta kala tüm birikimini çaldıran Aykut, bir ailenin damadı olma hayali kurarken; bir anda iki ailenin birden damadı olma yoluna girer. İki aile arasında kalan Aykut, bu karmaşanın içinden nasıl çıkacaktır?

AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI

Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal Adana Adana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber