Geri Dön

Ayyüce Çınar kimdir? İrem Ayyüce Çınar kaç yaşında, neden öldü?

Ayyüce Çınar hastalığı neydi, ne zaman öldü? Mersin'de yaşamını sürdüren Ayyüce Çınar, bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Hastalığını yeniden ilerlemesi ile sağ bacağını kaybeden genç kız, 25 Kasım Çarşamba günü sabah saatlerinde yaşam savaşını kaybetti. Peki, Ayyüce Çınar nereliydi?

Ayyüce Çınar kimdir? İrem Ayyüce Çınar kaç yaşında, neden öldü?

İrem Ayyüce Çınar, genç yaşta yüzleştiği kanser nedeniyle hayatını kaybetti. 2017 yılında ilk kanser teşhisi konan Çınar, 2018 yılında altığı kemoterapiler nedeniyle de saçlarını kaybetti. Neslican Tay'ı mücadelesini örnek alana Ayyüce Çınar, Adana'da hayata veda etti. İşte, Ayyüce Çınar hayatına dair ayrıntılar...

AYYÜCE ÇINAR KİMDİR?

Mersin’in Erdemli ilçesinde hayatını sürdüren Çınar, 23 yaşındaydı. 2017 yılında sağ bacağında şişlik şikayetiyle Erdemli Devlet Hastanesine başvurdu ve bacağında kitle olduğu gerekçesiyle Mersin Şehir Hastanesine sevk edildi. Tetkiklerden sonra Çınar, Nörofibromatozis hastası ve yumuşak doku kanseri olduğunu öğrendi. Genç kız 2018 yılında sağ bacağından sinir kılıfı tümörü ameliyatı oldu ardından radyoterapi ve kemoterapi almaya başladı. Tedavi sürecinde saçlarını kaybetti.

Hastalığı yeniden ilerleyen İrem Ayyüce Çınar, bu defa da Adana’da özel bir hastaneye kaldırıldı ve sağ bacağını kaybetti. 5 gün önce yoğun bakıma kaldırılan ve bilinci kapanan Çınar, 25 Kasım Çarşamba günü sabah saatlerinde hayatını kaybetti. 

Bu görüntüye şikayet yağdı! Polis hemen harekete geçtiTaksim Meydanı'nda tiyatrocu olduklarını söyleyip kostümle gezerek turistlerden selfie karşılığında para isteyen beş kişi şikayet üzerine polis merkezine götürüldü. Beş kişiye 'Hıfzıssıhha Kanunu' ile 'Kabahatler Kanunu'na muhalefet suçlarından idari para cezası kesilmesi için iki ayrı tutanak düzenlendiği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet