Geri Dön
GündemBabalar Günü ne zaman? 2019 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman? 2019 Babalar Günü tarihi

Özel günler arasında yer alan Babalar Günü her yıl düzenli olarak Haziran ayında kutlanıyor. Anneler Günü'ne az bir süre kala, Babalar Günü'nü merak eden vatandaşlar arayışa geçti. İşte Babalar Günü tarihi haberimizde...

Babalar Günü ne zaman? 2019 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü, pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür. Vatandaşlar arasında merak konusu olan Babalar Günü öncesinde, hediye ve sürpriz hazırlamak isteyenler, Babalar Günü tarihini araştırıyor.

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Düzenli olarak her yıl Haziran ayında kutlanan Babalar Günü bu yıl, 16 Haziran 2019 Pazar Günü kutlanacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tünel kapatarak araç üzerinde dans eden sürücülere ceza kesildiİstanbul Ümraniye'de 24 Ekim tarihinde Alemdağ Caddesi'ndeki tünel girişini otomobilleriyle kapatarak araç üzerinde dans eden sürücüler E.Y., S.Ö. ve Y.M.'e bin 8'er lira cezai işlem uygulandı. Sürücüler ayrıca, 'Kara, deniz, hava veya demiryolu araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya mal varlığı açısından tehlikeli olacak şekilde sevk ve idare eden kişi 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır' maddesi uyarınca adli işlem yapılmak üzere adli makamlara sevk edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler