Geri Dön
GündemBabası tarafından kaçırılan küçük kızla ilgili flaş gelişme!

Babası tarafından kaçırılan küçük kızla ilgili flaş gelişme!

İngiltere’den kocası ve kızıyla birlikte Gaziantep’e tatile geldikten sonra kocasının kızını kaçırmasıyla hayatının şokunu yaşayan Bangladeşli Syeda Gulshana Begüm'ün (30) kızı Ruqaiyyah Şhah Hussain (3), Hatay'da bulundu. Küçük kız annesine teslim edilirken, baba polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Babası tarafından kaçırılan küçük kızla ilgili flaş gelişme!

Olay, Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Karagöz Mahallesi’ndeki bir otelde yaşanmıştı. İddiaya göre, Syeda Gulshana Begüm (30), kocası P. Ş. H. (50) ve kızı Ruqaiyyah Şhah Hussain'in (3) tatil için geldikleri Gaziantep'teki otelden çıkış işlemleri sırasında P.Ş.H, kızını da yanına alarak ortadan kaybolmuştu. Olay sonrası kızı kaçırılan talihsiz anne ise çaresizce ortada kalmıştı.

KÜÇÜK KIZ GÜNLER SONRA BULUNDU

Yaşanan olay sonrası ne yapacağını bilmeden çaresizce bekleyen Bangladeşli kadının yapılan haberi Türkiye gündemine oturmuştu. Yapılan haber sonrası çalışmalarını hızlandıran Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ve Hatay Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçırılan küçük kız ile babasının yerini tespit etti. Yeri tespit edilen baba ile küçük kız, Hatay polisi tarafından yapılan operasyonla yakalandı.

BABA YAKALANDI, KÜÇÜK KIZ ANNESİNE TESLİM EDİLDİ

Yakalanan baba, polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, günlerdir annesinden ayrı kalan 3 yaşındaki Ruqaiyyah Şhah Hussain ise mutlu haberi aldıktan sonra Gaziantep'ten Hatay'a giden anne Syeda Gulshana Begüm'e teslim edildi. Günler sonra kızına kavuşan annenin sevinci ise kavuşma anı sırasında çekilmiş bir fotoğraf karesine yansıdı.

Babası tarafından kaçırılan küçük kızla ilgili flaş gelişme

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.