Geri Dön
GündemBabası tarafından yakılarak öldürülen kız çocuğunun cenazesi defnedildi

Babası tarafından yakılarak öldürülen kız çocuğunun cenazesi defnedildi

Şanlıurfa'da babası tarafından tinerle yakılarak öldürüldüğü öne sürülen 13 yaşındaki Filistin uyruklu Amara D'nin defin işlemleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce yapıldı.

Babası tarafından yakılarak öldürülen kız çocuğunun cenazesi defnedildi

 Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ve beraberindeki kurum personelince Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan Amara D'nin cenazesi, Yeni Asrı Mezarlığa getirildi.

Kız çocuğunun naaşı, kılınan cenaze namazının ardından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli ve belediye ekiplerince toprağa verildi.

Şanlıurfa'da 3 Eylül'de Şıhmaksut Mahallesi 3176 Sokak'taki evlerinde üzerine dökülen tinerin tutuşması sonucu yandığı belirtilen Amara D, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Kızını yaktığı iddia edilen baba M.D. tutuklanmış, Amara D'nin 12 yaşındaki kardeşi koruma altına alınmıştı.

Babası tarafından yakılarak öldürülen kız çocuğunun cenazesi defnedildi

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler