Geri Dön

Babil dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İrfan bir kez daha tutuklanıyor

Star TV ekranında yayınlanan Babil diziisi 5. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Babil dizisi son bölümde Eda ve oğlu Deniz ie birlikte tek yön bilet alıp geri dönmeyecek olan İrfanAyşe ele verir. Ayşe'nin Süleyman'ın yanına koyulmuş olan gizli bir polis olduğu dizinin 5. son bölümünde ortaya çıkar. Ayşe yüzünden yurt dışına kaçma planı bu kezde başarısız olan İrfan iyice köşeye sıkışmıştır. Peki Babil dizisi ekrana gelen son bölüm ardından 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Babil dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İrfan bir kez daha tutuklanıyor

Babil dizisi 5. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Babil dizisi son bölümde Eda, İlay'a olan kıskançlığı nedeniyle birçok hata yapmaya devam ederken İrfan oğlu Deniz'i kurtarabilmek için bütün her şeyinden vazgeçip yoluna devam etmek istese de sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Ayşe'nin emniyet tarafıdan Süleyman'ın yanına yerleştirilmiş biri olduğunun ortaya çıkmasının ardından Süleyman'ı yakından takip etmek isteyen ve kendini affettirmek isteyen Ayşe, İrfan'ın planlarını Süleyman'a anlatıyor ve tutuklanmasına neden oluyor. İrfan bir kez daha köşeye sıkışırken Süleyman'ın gözüne girmeyi başaran Ayşe yerini yeniden garanti altına alıyor.

BABİL DİZİSİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Babil dizisi 6. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimiz güncellenecektir.

Bağdat Caddesi'ndeki kaza kameradaMaltepe Bağdat Caddesi'nde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil hızlı bir şekilde kaldırıma çarparak takla attı. O anlar ve yayanın kaza sonrası yaşadığı şaşkınlık kameralara anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber