Geri Dön

Babil dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Babil dizi konusu...

Babil dizisi için geri sayım başladı. Güçlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı Babil dizisinden ilk fragman yayınlandı. Peki, sevilen oyuncuların kadrosunda yer aldığı Babil dizisi hangi kanalda yayınlanacak? İşte yeni dizi ile ilgili merak edilen detaylar...

Babil dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Babil dizi konusu...

Babil dizisi ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Çok yakında seyirci ile buluşacak olan Babil dizisi hangi kanalda yayınlanacak belli oldu. İşte Babil dizisinin kanalı ve oyuncu kadrosu...

BABİL DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Uzun zamandır beklenen ve hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen Babil dizisi STAR TV'de izleyici ile buluşacak.

BABİL OYUNCULARI

Babil dizisi oyuncu kadrosunda Aslı Enver, Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Beren Kasımoğulları yer alıyor. Dizinin ayrıntıları çok yakında belli olacak.

BABİL DİZİSİ KONUSU

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

BABİL İLK FRAGMAN

Denetimde ateşi yüksek çıkan genç kız, ambulansla hastaneye götürüldüAdana'da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber