Geri Dön
GündemBabil son bölüm izle | Babil 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Babil son bölüm izle | Babil 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Babil 6. bölümü yayınlandı. STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Babil'de Süleyman ve İrfan karşı karşıya geldi. Peki babil yeni bölümünde neler olacak? Babil dizisinin yayınlanan son bölümünü kaçıranlar için Babil son bölüm izleme linkini haberimize ekledik. Peki Babil 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Babil son bölüm izle | Babil 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cuma akşamları yayınlanan Babil 6. bölümüyle izeyici karşısına çıktı. Babil 7. yeni bölümüyle 28 Şubat 2020 Cuma günü ekrana gleecek. Peki yeni bölümde neler olacak? Babil 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BABİL YAYINLANAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. İrfan, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Ayşe'yle kozlarını paylaşırken; Deniz için kırılan umutlar, İlay'ın masaya koyduğu fikirle yeniden yükseliyor. Kudret'in İlay'ın ofisini patlatması beklenmedik sonuçlar doğururken, Hakan karşısında İrfan'ı buluyor.

BABİL DİZİSİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BABİL SON BÖLÜM İZLE

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki makilik alanda yangın çıktıMuğla'nın Bodrum ilçesindeki makilik alanda yangın çıktı. Alevlere karadan müdahale başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet