Geri Dön

Bade İşçil kimdir?

Bade İşçil 8 Aralık Beyaz Show konukları arasında olacak. Bu akşam ekrana gelecek olan fenomen program Beyaz Show'da Bade İşçil ile eğlenceli sohbetler gerçekleşecek. Bade İşçil'in kim olduğu da gündemde araştırılıyor. İşte merak edilenler...

Bade İşçil kimdir?

Bade İşçil kimdir? Sorusunun yanıtı internette aratılıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oynayan Bade İşçil güzelliği ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Bu akşam Beyaz Show'da konuk olacak Bade İşçil'in merak edilen hayatını derledik.

BADE İŞÇİL KİMDİR?

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Ailesi zamanında Bulgaristan ve Romanya taraflarından göç edip İstanbul'a gelmiş. 1999 da anne babası boşanmış. Annesi Kadriye Hanım'la abisi Nişantaşı'nda oturuyorlar. Cenevre Maratonu'nda 1600 kişi içinden 146'ncı oldu. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Barış Manço‘nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül‘ün onu fark etmesiyle neredeyse beş yıllık bir ilişki de başlamış oldu.

Ekrana profesyonel olarak çıkışı Star'da yayınlanan Evlere Şenlik isimli programı sunarak oldu. Oyunculuğa geçişi ise yönetmen Andaç Haznedaroğlu sayesinde oldu, İlk dizisi “Gülpare” dizisidir. İpek Bilgin ve Ümit Çırak'dan oyunculuk dersleri aldı. 2007 yılında Cine5 kanalında yayınlanan “Metropol Cafe” isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım'ın “Ezel” dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Ezel bittikten sonra “Kuzey Güney” dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Moda ve Tasarım eğitimi alan Bade İşçil, ilerde tek amacının kendi adını taşıyan bir modaevi açıp, haute-couture elbiseler tasarlamak olduğunu söylüyor. Uzun ve hızlı yürüyüşler yapan Bade İşçil, 2010 yılında “Becel” yağlarının marka yüzü oldu, reklamlarında oynadı. Bade İşçil, 31 Mayıs 2013 tarihinde işadamı Malkoç Sualp ile evlendi.

ROL ALDIĞI FİLMLER

2006 – Gülpare
2007 – Metropol Cafe
2009-2011 – Ezel
2011-2013 – Kuzey Güney

KAZANDIĞI ÖDÜLLER

2012- Ayaklı Gazete TV Yıldızları, En İyi Yardımcı Kadın Drama Oyuncusu, Kuzey Güney
2012- Galatasaray Üniversitesi, En İyi Kadın Oyuncu, Kuzey Güney

Şişli'deli 25 liralık gasp kameraya böyle yansıdıŞişli'de tehdit ettiği kişinin cebindeki son para olan 25 TL'yi gasp eden şüpheli yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber