Geri Dön

Bakan Selçuk'tan 'Aylin Sözer' açıklaması: Dava sürecinin takipçisi olacağız

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İstanbul'da akademisyen Aylin Sözer'in öldürülmesinin herkesi derinden yaraladığını belirterek, katil zanlısının en ağır cezayı alması için dava sürecinin yakın takipçisi olacaklarını açıkladı.

Bakan Selçuk'tan 'Aylin Sözer' açıklaması: Dava sürecinin takipçisi olacağız

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Twitter'daki hesabından, İstanbul'da eski sevgilisi olduğu iddia edilen Kemal Delbe tarafından öldürülen öğretim üyesi Aylin Sözer ile ilgili paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk, mesajında, "Akademisyen Aylin Sözer'in vahşice katledilişi hepimizi derinden yaraladı. Katilin en ağır cezayı alması için dava sürecinin yakın takipçisi olacağız" dedi.

Bakan Selçuktan Aylin Sözer açıklaması: Dava sürecinin takipçisi olacağız

Taşınabilir karavan tipi yayla evlere ilgi arttıRize'de dede mesleği olan ahşap ustalığını özveriyle sürdüren Nesrullah Özdemir (60), taşınabilir karavan tipi yayla evleri üretiyor. Pandemi stresinden uzaklaşıp yaylara çıkmak isteyenler de özelikle son dönemde yoğun ilgi gösterdiği özel tasarım evlerde kamp kuruyor, doğayla iç içe izole bir yaşam sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet