Geri Dön

Bakırköy’de çocukların dilekleri gerçekleşti

Bakırköy Belediyesi’nin organizasyonuyla Capacity AVM’ye konan “Dilek Ağacı”na yeni yıl öncesi dileklerini asan Bakırköylü dar gelirli ailelerin çocukları dileklerine kavuştular.

Bakırköy’de çocukların dilekleri gerçekleşti

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun da katıldığı etkinlikle, çocuklara hayalini kurdukları dilekleri verildi. Etkinlikte konuşan Kerimoğlu yeni yıl öncesi yüzlerce çocuğun dileklerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Çocuklarımızın yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dilekleri arasında; bisiklet, bilgisayar, oyuncak ev, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı, top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncaklar bulunuyordu. Müdürlüğümüz personeli ve muhtarlıklar tarafından evlerine gidilerek talepleri alınan çocuklarımızın dileklerinin gerçekleşmesiyle bu gülen yüzlerini görmek bizi de çok memnun ediyor” diye konuştu..

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet